ECE-A0JN472U
MFR.Part #
ECE-A0JN472U
JLCPCB Part #
C5114155
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.17A@120Hz 16mm 2000hrs@85℃ 31.5mm 4700uF 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS