ECE-A0JN470UB
MFR.Part #
ECE-A0JN470UB
JLCPCB Part #
C5114153
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 153mA@10kHz 2000hrs@85℃ 47uF 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS