ECEA0JN102U
MFR.Part #
ECEA0JN102U
JLCPCB Part #
C178411
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 430mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS