ECE-A0JKS470B
MFR.Part #
ECE-A0JKS470B
JLCPCB Part #
C1498306
Package
Plugin,D5xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 46mA@120Hz 47uF 5mm 5mm 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS