ECE-A0JKS330I
MFR.Part #
ECE-A0JKS330I
JLCPCB Part #
C4155567
Package
Plugin,D5xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 33uF 38mA@120Hz 5mm 6.3V 6mm ±20% 插件,D5xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS