ECEA0JKA221
MFR.Part #
ECEA0JKA221
JLCPCB Part #
C713343
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 103mA@120Hz 220uF 6.3V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS