ECE-A0GKK220
MFR.Part #
ECE-A0GKK220
JLCPCB Part #
C5114139
Package
Plugin,D3xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 19mA@120Hz 1mm 22uF 3mm 4V 5mm ±20% 插件,D3xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS