ECE-A0GKA221B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-A0GKA221B
JLCPCB Part #
C1590606
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 139.4mA@10kHz 220uF 4V 5mm 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS