ECC-F1H102J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECC-F1H102J
JLCPCB Part #
C5631992
Package
Plugin
Description
10.5mm 1nF 50V 5mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors