ECC-A3D270JGE
MFR.Part #
ECC-A3D270JGE
JLCPCB Part #
C6190212
Package
Plugin
Description
27pF 2kV 7.5mm 7mm SL ±5% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS