ECC-A3D120JGE
MFR.Part #
ECC-A3D120JGE
JLCPCB Part #
C7182888
Package
Plugin
Description
12pF 2kV 7.5mm 7mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS