ECA-2WM220
MFR.Part #
ECA-2WM220
JLCPCB Part #
C5114137
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 210mA@120Hz 22uF 25mm 450V 7.5mm ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS