ECA-2WM010
MFR.Part #
ECA-2WM010
JLCPCB Part #
C1668536
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 37mA@120Hz 450V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS