ECA-2EM010
MFR.Part #
ECA-2EM010
JLCPCB Part #
C5114114
Package
Plugin,D6.3xL12.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10uF 12.2mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 250V 34mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS