ECA-2EHG470B
MFR.Part #
ECA-2EHG470B
JLCPCB Part #
C5114113
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 230mA@120Hz 250V 25mm 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS