ECA-2DHG220
MFR.Part #
ECA-2DHG220
JLCPCB Part #
C1596328
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 140mA@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 20mm 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS