ECA-2AM471
MFR.Part #
ECA-2AM471
JLCPCB Part #
C1669420
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.53A@10kHz 100V 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS