ECA-2AHG471B
MFR.Part #
ECA-2AHG471B
JLCPCB Part #
C1589687
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 470uF 7.5mm 715mA@120Hz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS