ECA2AHG100
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA2AHG100
JLCPCB Part #
C713187
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 10uF 11.2mm 2.5mm 54mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS