ECA-1VHG330
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-1VHG330
JLCPCB Part #
C1579573
Package
Plugin
Description
1000hrs@105℃ 150mA@100kHz 2mm 33uF 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS