ECA1JM471
MFR.Part #
ECA1JM471
JLCPCB Part #
C5362346
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 470uF 63V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS