ECA1HM471
MFR.Part #
ECA1HM471
JLCPCB Part #
C713175
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 470uF 50V 5mm 650mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS