ECA-1HM221
MFR.Part #
ECA-1HM221
JLCPCB Part #
C1579392
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 50V 5mm 680mA@10kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS