ECA1HHG470
MFR.Part #
ECA1HHG470
JLCPCB Part #
C713166
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.2mm 110mA@120Hz 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS