ECA1HHG332
MFR.Part #
ECA1HHG332
JLCPCB Part #
C713165
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.77A@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 3300uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS