ECA-1HHG330
MFR.Part #
ECA-1HHG330
JLCPCB Part #
C1579566
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 180mA@100kHz 2mm 33uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS