ECA1HHG221
MFR.Part #
ECA1HHG221
JLCPCB Part #
C236294
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS