ECA1HHG102B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA1HHG102B
JLCPCB Part #
C713161
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 50V 5mm 950mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS