ECA1HHG101
MFR.Part #
ECA1HHG101
JLCPCB Part #
C713160
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS