ECA1HHG100
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA1HHG100
JLCPCB Part #
C178397
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 11mm 2mm 39mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS