ECA1EM222
MFR.Part #
ECA1EM222
JLCPCB Part #
C713159
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@120Hz 12.5mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS