ECA-1EHG470C
MFR.Part #
ECA-1EHG470C
JLCPCB Part #
C1591264
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 136.5mA@100kHz 25V 2mm 47uF 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS