ECA-1EHG331
MFR.Part #
ECA-1EHG331
JLCPCB Part #
C1580582
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 310mA@120Hz 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS