ECA1EHG101
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA1EHG101
JLCPCB Part #
C713156
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11.2mm 130mA@120Hz 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS