ECA-1CM472B
MFR.Part #
ECA-1CM472B
JLCPCB Part #
C1598002
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.36A@120Hz 16V 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS