ECA-1CM222
MFR.Part #
ECA-1CM222
JLCPCB Part #
C1580827
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@10kHz 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS