ECA-1CM221B
MFR.Part #
ECA-1CM221B
JLCPCB Part #
C1669121
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+85℃ 11.2mm 16V 2000hrs@85℃ 220uF 476mA@10kHz 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS