ECA1CHG471
MFR.Part #
ECA1CHG471
JLCPCB Part #
C713146
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 16V 3.5mm 310mA@120Hz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS