ECA-1CHG102B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-1CHG102B
JLCPCB Part #
C1498284
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 16mm 2000hrs@105℃ 560mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS