ECA-0JHG682
MFR.Part #
ECA-0JHG682
JLCPCB Part #
C5114018
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.35A@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS