ECA-0JHG332
MFR.Part #
ECA-0JHG332
JLCPCB Part #
C1580832
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20mm 3300uF 5mm 6.3V 840mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS