ECA-0JHG222
MFR.Part #
ECA-0JHG222
JLCPCB Part #
C1580781
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 2200uF 5mm 6.3V 710mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS