ECA-0JHG221
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-0JHG221
JLCPCB Part #
C1579534
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 140mA@120Hz 220uF 2mm 5mm 6.3V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS