ECA-0JHG103
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECA-0JHG103
JLCPCB Part #
C1669418
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.65A@120Hz 10000uF 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS