DSP1A-L-DC24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DSP1A-L-DC24V
JLCPCB Part #
C1565490
Package
Plugin,11x20.2mm
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 24V 30V@DC、250V@AC 5ms 8A AgSnO2 Single Coil 插件,11x20.2mm Magnetic Latching Relays ROHS