DK1A-24V-F
MFR.Part #
DK1A-24V-F
JLCPCB Part #
C1524575
Description
-40℃~+65℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10A@30VDC、10A@250VAC 10ms 125V@DC、250V@AC 2.88kΩ 200mW 24V 30mΩ 8ms AgSnO2 插件 Power Relays ROHS