DK1A1B-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DK1A1B-12V
JLCPCB Part #
C1562772
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 1 Form A + 1 Form B: 1A + 1B (SPST-NO + SPST-NC) 10ms 125V@DC、250V@AC 12V 200mW 30mΩ 720Ω 8A 8A@250VAC、8A@30VDC 8ms AgNi 插件 Power Relays ROHS