DE2A-L2-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DE2A-L2-24V
JLCPCB Part #
C6539622
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 24V 30V@DC、250V@AC 5ms 8A AgSnO2 Dual Coil Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Magnetic Latching Relays ROHS