DE2A-L2-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DE2A-L2-12V
JLCPCB Part #
C5668079
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 12V 30V@DC、250V@AC 5ms 8A AgSnO2 Dual Coil Two normally open: 2A (DPST-NO) 插件 Magnetic Latching Relays ROHS