DE1A1B-L2-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DE1A1B-L2-12V
JLCPCB Part #
C1563496
Package
DIP,12.5x25mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Form A + 1 Form B: 1A + 1B (SPST-NO + SPST-NC) 10ms 12V 30V@DC、250V@AC 5ms 8A AgSnO2 Dual Coil DIP,12.5x25mm Magnetic Latching Relays ROHS